Ana Sayfa

TMC Communications, LLC 1997’den beri, finansal iletişim, finansal PR ve yatırımcı ilişkilerinde (investor relations – “IR”) geleneksel ve inovasyon yaklaşımlarını başarıyla birleştiren stratejileri uygulamaktadır. Bunun neticesi müşterilerimizin iletişimlerinin optimizasyonudur.

Geniş medya ve yatırımcı bilgi ve birikimimizi, Wall Streeet finans background’umuzla birleştiren, finansal ve kurumsal yaklaşıma global odaklı, ileriye dönük, girişimci ve yaratıcı düşünceyle hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimizin mali durumlarının, endüstri sektörlerinin ve iş sahalarının özelliklerini tecrübeli altyapımızla yapılan analizlerini süratle kazandırıcı stratejik iletişim ve IR programlarına dönüştürmekte, mevcut programları optimalleştirmekteyiz.

2001’den beri vermekte olduğumuz Kapital Çözümleri hizmetimiz ile, karmaşık global finans piyasalarında yatırımcı modlarının ve ekonomik dalgalanmaların yarattığı değişken şartlar altında, müşterilerimizin kapital arayışlarına destekle borç ve özsermaye temini sağlamaktayız.

TMC müşterileriyle entegre çalışır. Çalışma felsefemiz, mükemmelci bakışla kurumsal iletişim ve finansal tanıtım etkinliği sağlamaktır. Müşterilerimizin geçmişleri, faaliyetleri, rakipleri, karşıtları ve üst düzey yöneticilerini kapsayan özel ve detaylı incelemeden sonra, finans, yatırımcı piyasaları, medya, çevre, politika, endüstri, hedef ve algılayıcı kitleler hakkındaki tecrübemizle duruma has finansal iletişim, PR, IR ve kapital çözümü programları hazırlayıp, en ufak detayına kadar yalnızca üst düzey yetkililerimizce uygulamaktayız.

Başarınız, başarımızdır.