Ana Sayfa

TMC Communications, LLC 1997’den beri, finansal iletişim, finansal PR ve yatırımcı ilişkilerinde (investor relations – “IR”) geleneksel ve yenilikçi yaklaşımları birleştirerek başarılı çözüm getirmektedir. Sonuç – müşterilerimizin iletişim pozisyonlarının optimizasyonudur.

Geniş medya ve yatırımcı bilgimize dayanarak, finansal yaklaşıma global bazda özellikle odaklı, ileriye dönük, girişimci ve yaratıcı düşünceyle hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin finansal durumlarını ve iş sahalarının özelliklerini tecrübemizden gelen altyapımızla süratle kavrayarak, bunları kazandırıcı iletişim ve IR programlarına dönüştürmekteyiz.

2001 yılında Kapital Çözümleri hizmetini çalışma sahamıza katarak, müşterilerimizin bu alandaki gereksinimleri de karşılamaya başladık. Karmaşık global finans piyasalarında farklı yatırımcı modlarının ve genel ekonomik dalgalanmaların yarattığı çeşitli şartlar altında müşterilerimize kapital arayışlarında destek vererek borç ve özsermaye temin edebilmelerini sağlamaktayız.

Çalışma felsefemizde, mükemmelci bakışla profesyonel kurumsal iletişim ve finansal tanıtım etkinliği sağlamak üzere müşteri geçmişi, faaliyeti, rakipleri, karşıtları ve üst düzey yönetici hedefleri özel ve etraflı olarak analiz edilir. Bu analiz, TMC’nin finans ve yatırımcı piyasaları, medya, çevre, politika, endüstri, hedef, algılayıcı kitle bilgi ve tecrübesiyle birleştirilerek duruma özel finansal iletişim ve PR, IR ve kapital çözüm ve temin programları hazırlanır. Programlar en ufak detayına kadar TMC ekibince bizzat takip olunur, uygulanır.

Hizmetlerimiz yalnızca üst düzey yetkililerimizce verilir. TMC müşterileriyle entegre çalışır.

Sizin başarınız bizim başarımızdır.