Yaklaşımımız

Finans çevrelerinde basından gelecek bağımsız ve tarafsız doğrulama ve destek değerine pek az alternatif olduğu malum. ABD’de “Fourth Estate” olarak da tanımlanan basının finansal piyasadaki etkisi ve önemi yadsınamaz. Gerçekten de objektif kabul ve tanıma, meselenin direk ve kök muhasebesine eşittir. “Bunu temin etmenin en iyi yolu nedir?” sorusunun cevabı, “Etkin finansal PR ve düşünce liderliği” dir. Başarı amaca odaklı, öze ve gerçeğe ilişkin ve sürekli tanıtım programları gerektirir.

TMC yaklaşımı, geleneksel PR ve yatırımcı ilişkileri stratejilerini yenilikçi teknik ve yaklaşımlarla ve inovasyonlarla birleştirerek müşteriye has özelliklere maledilmiş, derin kapsamlı hizmet vermektir.

Günümüzün yüksek rekabetli kalabalık piyasasında, olumlulukları optimize ve olumsuzlukları minimize eden oluşumları teşvik edici ve devam edici piyasa iletişim programlarını geliştirerek hedefe ulaşılabilmektedir.

Çalışmalarımızın nihai hedefi, amacınıza ulaştıran doğru medya ve doğru yatırımcılar ile, kalıcı ve pozitif ilişkiler kurmaktır. Bunlar, aynı zamanda, sizi ve kuruluşunuzu, sektörünüzde ve piyasada “sözü dinlenmek istenen, itinalı ve akıllı düşünür lider” olarak tanımlayacak ilişkilerdir.

Yaklaşımımız dört ana prensibe dayalıdır:

  • geniş ve ayrıntılı global medya bilgisi
  • müşterilerimizle bütünleşme
  • ileriye dönük, etkin ve insiyatifli yaratıcı düşünce ve muhakeme
  • anlamlı ve netice yaratıcı lazer odaklanma

TMC, gerektiğinde masanıza mesleki akıl ve düşünce getirir. Şayet mevcut girişim ve stratejilerinize ek destek gerekiyorsa, bu rolü üstleniriz – seçim tamamen sizin tercihinizdir. Neye gereksiniminiz varsa aynen onu, gerektiğinde elde etmenizi sağlamak bizim görevimiz.

TMC müşterimize özel üst düzey müşavere hizmeti vermektedir. Bizden alacağınız finansal iletişim ve PR desteği, beklentilerinizi global standart mükemmelliğiyle karşılayacak, hatta aşacaktır.

Sizlerle çalışma imkanı elde etmek ve başarıya ulaştırmak bize daima mutluluk ve kıvanç verir.